Direktori Pegawai

Nama Jawatan Telefon @pkpp.gov.my
Pejabat Ketua Pegawai Eksekutif
Dato' Suhaimi bin Mohd Yunus Ketua Pegawai Eksekutif 09-556 2455 samb 301 ceo
Juliah binti Hamzah Setiausaha Pejabat 09-556 2455 samb 304 julia
Pejabat Timbalan Ketua Pegawai Eksekutif (Pembangunan)
Hajah Sarwah binti Mohamed Jusoh Timbalan Ketua Pegawai Eksekutif 09-556 2455 samb 303 sarwah
Sharifah Hasmah binti Syed Hassan Pembantu Tadbir 09-556 2455 samb 305 sharifahhasmah
Pejabat Timbalan Ketua Pegawai Eksekutif (Pengurusan)
Hajah Sharifah Norjannah binti Syed Agil Timbalan Ketua Pegawai Eksekutif 09-556 2455 samb 160 snj
Nur Fatin Suaidah binti Shamsul Akmar Pembantu Tadbir 09-556 2455 samb 161 nurfatinsuaidah
Bahagian Pentadbiran & Sumber Manusia
Emilia binti Zainal Abidin Pengurus 09-556 2455 samb 100 emilia
Muhammad Asyraf bin Md. Nazir Pegawai Tadbir 09-556 2455 samb 101 asyraf
Liyana binti Jamaluddin Pegawai Tadbir 09-556 2455 samb 102 liyana
Bahagian Pelaburan & Korporat
Roslan Mohd Ali Pengurus 09-556 2455 samb 140 roslan
Mohd Norishamuddin bin Mohd Rosli Pegawai Tadbir 09-556 2455 samb 142 norishamuddin
Mohd Faizi bin Zainudin Pegawai Tadbir 09-556 2455 samb 143 faizi
Bahagian Kewangan
Hasna binti Mohamad Taib Pengurus 09-556 2455 samb 320 hasna
Sophina binti Muhammad Safian Pegawai Tadbir 09-556 2455 samb 323 sophina
Bahagian Pengurusan Hartanah
Nor Amei bin Mohd Nor Pengurus 09-556 2455 samb 200 amei
Nurul Fakhri bin Hamzah Pegawai Tadbir 09-556 2455 samb 203 fakhri
Bahagian Projek Sosial
Megat Juhari Shazerin bin Nazeri Pengurus 09-556 2455 samb 240 megatjuhari
Azlin bin Abd Halim Pegawai Tadbir 09-556 2455 samb 241 azlin
Noradzuan Safuan bin Nordin Pegawai Wilayah Barat 09-312 6023 noradzuan
Mohamad Azman bin Abd. Rashid Pegawai Wilayah Tengah 09-296 1439 azman
Bahagian Penyelidikan & Pemantauan
Ahmad Hisham bin Abdul Halim Pengurus 09-556 2455 samb 310 hisham
Norul Husna binti Abu Kassim Pegawai Tadbir 09-556 2455 samb 313 norulhusna
Amirul Syafiq bin Nasorudin Pegawai Tadbir 09-556 2455 samb 312 amirulsyafiq
Bahagian Teknologi Maklumat
Suhaimi bin Mat Hussain Pengurus 09-556 2455 samb 260 suhaimi
Mohammad Syafi Azim bin Mohd Razam Pegawai Tadbir 09-556 2455 samb 261 syafiazim
Juriah binti Mohamad Penolong Pegawai Tadbir (ICT) 09-556 2455 samb 263 juriah
Audit Dalam
Noor Lili binti Mohd Amin Ketua Audit Dalam 09-556 2455 samb 222 noorlili
Ahmad Akmal bin Arshat Pegawai Tadbir 09-556 2455 samb 221 ahmadakmal