Laman Web Rasmi PERBADANAN KEMAJUAN PERTANIAN NEGERI PAHANG

Pengurusan Kanan


Dari Kiri: En. Othman bin Sabu, YH. Dato' Wan Bakri bin Wan Ismail, En. Mohd Hanafi bin SH Abdul Hamid
En. Roslan bin Mohd Ali, Pn. Sarwah binti Mohamed Jusoh, Pn. Sharifah Norjannah binti Syed Agil,
Cik Emilia binti Zainal Abidin, Pn. Noor Lili binti Mohd Amin



Bekas-Bekas Pengurus Besar

  • Y.H. Dato' Abdul Razak bin Hitam
  • Y.H. Dato' Nasir bin Haji Mat Piah, 01 Ogos 1973 - 31 Jul 1975
  • Y.H. Dato' Wan Abdul Wahid bin Wan Hassan, 28 Okt 1976 - 28 Jan 1977
  • Y.H. Dato' Mat Lazim bin Derani, 01 Mac 1977 - 07 Jan 1979
  • Tuan Haji Hamdy bin Abdul Basek, 16 Jul 1979 - 01 Okt 1987
  • Y.H. Dato' Abdul Hadi bin Dato' Haji Ibrahim, 01 Jan 1989 - 01 Ogos 1995
  • Y.H. Dato' Haji Md Adnan bin Sulaiman, 01 Apr 1996 - 31 Dis 2013
  • Y.H. Dato' Haji Wan Bakri bin Wan Ismail, 01 Jan 2014 - KINI (mula menggunakan gelaran Ketua Pegawai Eksekutif).